Renk seçin:


Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanmak
22 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 52 kez okundu.

Anket Doldurarak Para Kazanmak 

Hayat şartlarının ekonomik açıdan zorlaştığı günümüzde evde ek iş fikirleri popülaritesini artırıyor. Maaşı evi geçindirmeye yetmeyenler, bağımsız çalışmak isteyenler, öğrenciler, ev hanımları, aradığı işi bulamayanlar çareyi evden kazanmakta arayabiliyor. Bu fikirlerden birisi de anket doldurmak suretiyle kazanmak. Bunun için hazırlanmış sitelere üyelik hesabı açılması gerekiyor. Ancak bu sitelerden meşru olanlar olduğu gibi farklı amaçlara hizmet edenler de bulunuyor. Bu nedenle site seçimi yaparken azami dikkat gösterilmelidir. Kayıt sırasında anket siteleri eleyici anketler doldurulmasını ister. Ne kadar bilgi edinirlerse o kadar memnun olacakları unutulmamalıdır. Demografik özelliklere göre anket doldurulur.

Anket Doldururken Dikkat

Anket Doldurarak Para Kazanmak Profil bilgilerinde doğru ve eksiksiz bilgi girişi şarttır. Aksi takdirde anket sitesi, cevaplamak üzere anket göndermez. Anket gelip gelmediğinin anlık bildirimlerle, site üzerinden ya da e-posta hesabı takip edilerek öğrenilmesi gerekir. Zira anket sitesi belli bir süre zarfında anketin yanıtlanmasını ister. Genelde bir anket sitesi ayda bir veya iki anket gönderir. Ne kadar siteye üye olunursa o kadar anket yanıtlanacak ve anket doldurarak para kazanmak mümkün olacaktır.Bu konuda önemli bir takip yöntemi de e-posta ayarlarından o sitenin gönderdiği e-postaların bayraklı olması, üst sıralarda listelenmesi gibi dikkat çekici şekilde belirmesinin sağlanmasıdır.

Ne Kadar Kazanırım?

Kimi siteler anket doldurarak para kazanmak konusunda nakit para öderken, kimileri de hediye çeki gibi ödeme aracı sunabiliyor. Kimilerinde ise hediye çeklerinin paraya çevrimi de söz konusu. Genel olarak ifade etmek gerekirse günlük 10 $ civarında anketten kazanmak mümkündür. Bu da aylık hesaplamada 300 $ civarına tekabül ediyor. Fazla zaman almayan anket doldurma işinde dikkat edilmesi gereken başka bir husus da güvenlik. Online anket sistemlerinin bazıları casus yazılım ve virüs kaynağıdır. Çok abartılı vaatler veren siteler ve telefon numarası isteyen anket firmaları da iyi niyetli değildir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git