Renk seçin:


Banka Kiralık Kasa Fiyatları

Banka Kiralık Kasa Fiyatları
22 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 48 kez okundu.

Banka Kiralık Kasa Fiyatları çalınma ihtimali yüzünden ziynet eşyalarını evinde tutamayan tüketiciler bankalarda kasa kiralamayı tercih ederler. Ziynet eşyalarının ev yerine bankalarda saklanması tüketiciler açısından çok daha güvenlidir. Kiralık kasa fiyatları ise kasanın büyüklüğüne ve bankaya göre değişiklik gösteriyor.

2018’de Banka Kiralık Kasa Fiyatları Nedir?

Öncelikle bu fiyatların tüketiciye ve talebe, bankaların dönemsel kampanyalarına göre değişkenlik gösterebildiğini belirtmek gerekir. Küçük boy kiralık kasa fiyatlarında birçok banka uygun fiyatlarla öne çıkıyor. Vakıf Katılım Bankası’nda küçük boy kiralık kasa 150 TL ve banka depozito istemiyor.

Banka Kiralık Kasa Fiyatları Akbank‘ta ücret 240 TL iken bu bankada da depozito talep edilmiyor. Ziraat Katılım Bankası müşterilerine 250 TL’ye bu hizmeti verirken, ING Bank’ta 267 TL’lik kasa fiyatının üzerine depozito talep etmeyen bankalar arasında yer alıyor. Yapı Kredi Bankası 245 TL talep ederken, bu bankada depozito ücreti 245 TL. Son olarak TEB’de küçük boy kasa fiyatı 270 TL ve depozito 225 TL’dir.

Orta Boy Kiralık Kasa Fiyatlarında Hangi Bankalar Önde?

Orta boy kiralık kasalarda da öne çıkan birçok banka var. Vakıf Katılım Bankası’nda orta boy kiralık kasanın fiyatı 250 TL ve bankanın depozito uygulaması yok. Akbank 300 TL’den müşterilerine bu hizmeti sunarken, yıllık ücret ya da depozito talebinde bulunmuyor.

Burgan Bank 375 TL’den orta boy kasa imkanı sunarken, ING Bank’ta orta boy kasa fiyatı 327 TL her iki banka da depozito talep etmiyor. Türkiye Finans’ta 350 TL’den orta boy kasa imkanı sunuluyor ve yine depozito talep edilmiyor. Ziraat Bankası’nda orta boy kasa 385 TL ve bankanın herhangi bir depozito ya da yıllık aidat uygulaması yok.

Kiralık Kasa Başvuruları Nasıl Yapılır?

Kiralık kasa başvurularını tüketiciler ilgili bankanın şubesine giderek yapabilirler. Sıradan bir hesap açılış işleminden farklı bir yönü yoktur. Kasa talep edilen bankanın müşterisi olunması durumunda süreç daha da hızlı olur.

Yani müşterisi olduğunuz bankadan böyle bir talebiniz olursa eğer daha hızlı işlem sağlayabilirsiniz. Ayrı yeten dediğimiz gibi banka müşterilerine eğer uzun yıllardır müşterisi iseniz daha iyi fiyatlar verilebilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git