Renk seçin:


Burger King Bayilik Franchising Hakkında Tüm Bilgiler 2018

Burger King Bayilik Franchising Hakkında Tüm Bilgiler 2018
5 Mart 2018 tarihinde eklendi, 61 kez okundu.

Burger King Bayilik Franchising 2018 Kar Marjı, Bayilik Ücreti gibi merak edilen soruların tüm cevaplarını bu makalemizde bulabilirsiniz.

Burger King Bayilik ile ilgili olarak şu ana kadar 110 ülkede hizmet göstermektedir. 16,000’den fazla restoranı olan en iyi Fast Food şirketlerinden biridir.  (Biz bu yazımızı hazırlarken yeni şubelerde ekleniyor desek yalancı olmayız.)Peki böylesine büyük bir firmanın bir parçası olabilmek için neler gerekli, nerelerde yer açmak gerekli ? Türkiye genelinde her alışveriş merkezinde muhakkak bir şubesi bulunan Burger King, en iyi satışlara buralardan ulaşıyor diye tahmin etmek yanlış olmaz herhalde. Burger King Bayiliği doğru zaman ve doğru yerde yapıldığı zaman en iyi iş fikirleri kategorisine girmektedir.

Firma kısaca kendini şu şekilde tanımlıyor;
“Burger King, 1954 yılında David Edgerton  ve James Mc Lamore tarafından Amerika Birleşik Devletleri kurulmuştur. Dünya’nın en büyük fast food zincirlerinden biridir. En büyük özelliği “Alevde Izgara” konseptidir. Bu konseptin en popüler burgeri Whopper ilk kez 1957 yılında satışa sunulmuş, bu eşsiz lezzet hızla tüm dünyaya yayılmıştır.”

Burger King Bayilik Nasıl Alınır ?

Markanın Türkiye’deki faaliyetlerine 1995 yılında ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi A.Ş.’nin Türkiye’deki ana geliştirici ve üretici haklarını almıştır. Firmanın bünyesine katmasıyla başlayan Burger King, kısa sürede Türkiye’ye yayılarak vazgeçilmez lezzetlerin adresi olmuştur.  Firma Türkiye’de yaptığı çalışmalar profesyonel Franchising yapısı sayesinde ve bayilerini sürekli destekleyen yapısı sayesinde günden güne büyümesini sürdürüyor !

Burger King Bayiliği İçin Ne Gereklidir ?

Burger King Bayiliği İçin Ne Gereklidir ?

1-Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, restoran açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır. Restoran açılacak lokasyon Tab Gıda yetkilileri tarafından onaylanır ve kiralanır. Bu konuda kendileri ile daha önceden iletişime geçerseniz sizlere yardımcı olacaklardır.

 2-İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum 120 m2, toplam kapalı alanı ise minimum 300 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 6.5 m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır. Food Courtlarda yer alan restoranlarımızın için depolar dahil 120 m2 alan yeterli olacaktır.
Sizde istenilen şartlara uyum sağlayabiliyorsanız hemen alttaki bölümden firma ile iletişime geçebilir ve Burger King Bayisi olmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Burger King Bayilik Başvuru Formu

Sizde kendinizi bu Fast Food zincirinin bir parçası olmaya hazır hissediyorsanız ve yeterli sermaye ve bilgi birikiminiz var ise detaylı bilgi için (0212) 310 66 00 numaralı telefondan Franchise Departmanını arayabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için ; www.burgerking.com.tr adresini ziyaret edebilir.
Bayilik Başvuru Formunu buradan doldurabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git